Natuurtuin De Zandkamp ontvangt goede doelen cheque

Goed nieuws voor Natuurtuin De Zandkamp in Ermelo: de tuin heeft een mooie cheque ontvangen naar aanleiding van hun deelname aan de TFI Goede doelen actie.

Aan de westkant van Ermelo is een stuk braakliggend terrein dankzij de inzet van vrijwilligers omgetoverd tot een bloeiende natuurtuin. Met veel inzet, spierkracht en doorzettingsvermogen worden bramen en woekerende grassen in toom gehouden, zodat inheemse planten de ruimte krijgen om te groeien.

De biodiversiteit is er zichtbaar toegenomen: steenuilen, torenvalken en talloze insecten hebben de tuin inmiddels als vaste plek ontdekt. Ook de menselijke bezoekers weten de tuin te vinden—denk aan schoolklassen en buurtbewoners—en jaarlijks wordt hier de Fête de la Nature gevierd.

De bijdrage van TFI wordt gebruikt voor de aanschaf van inheemse zaden en essentieel gereedschap zoals nieuwe handschoenen en harken.

Meer zien van de tuin? Bezoek dan de website: www.nmpermelo.nl.